с. Мар'є-Дмитрівка. КЗ "Мар'є-Дмитрівська опорна загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів"

Територія обслуговування

Додаток 1.

закріплених територій за закладами загальної середньої освіти

КЗ «Мар’є-Дмитрівська опорна загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів»:

с.Мар’є-Дмитрівка, с. Зелений Гай,  с. Криничувате, с. Довгівка,                                       с. Червоний Яр,  с. Червоне Поле, с. Андріївка, с. Ковалеве,                          с. Кринички, с. Спокойствіє, с-ще Потоцьке.

Девладівська філія КЗ «Мар’є-Дмитрівська опорна загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів»:

с-ще. Девладове, с. Гончарове, с. Грушки

Водянська філія КЗ «Мар’є-Дмитрівська опорна загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів»:

с. Водяне, с. Веселе Поле.

Першотравенська філія КЗ «Мар’є-Дмитрівська опорна загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів»:

с. Перше Травня, с. Любе, с. Нова Зоря, с. Южне, с. Ганно-Миколаївка, с. Олександрівка, с. Вербове.