Педагогічний колектив 2020-2021
СПИСОК
педагогічних працівників КЗ «Мар’є-Дмитрівська опорна загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів»
Девладівської сільської радиСофіївського району Дніпропетровської області
на 01 вересня 2020 року
Назва школи і її тип КЗ «Мар'є-Дмитрівськаопорна загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів»
Адреса : область Дніпропетровська район Софіївський місто(село) Мар'є-Дмитрівка вулиця Молодіжна,5 телефон 2-61-31
У школі 11 класів 122 учні
№ з/п | ПІБ | Дата народ ження | Стать ж/ч | Освіта (що, де, коли, спеціальність за дипломом, кваліфікація) | Осн. чи сум. | Пед стаж, років | Посада | Атестація | Предмет викла дання | Навантаження по класах | Підви щеннякваліфі кації, рік | ||||||
Пед звання, рік | Категорія, тарифний розряд, рік | ||||||||||||||||
1-4 | 5-9 | 10-11 | |||||||||||||||
1
| Донець Валентина Іванівна | 18.03. 1955 | ж | КДПІ,1975, ЗТД і креслення | осн. | 41 | Директор |
|
|
|
|
|
| 2019 | |||
Вчитель ЗТД | Вч-мет, 2017 | Вища, 2019 спеціаліст | Трудове навчання |
| 1 | 3 | 2017 | ||||||||||
Фізика |
| 4 |
| 2019 | |||||||||||||
2 | Пламадяла Ірина Григорівна | 21.06. 1972 | ж | КДПУ,2002 біологія | осн. | 28 | Заступник директ.НВР |
|
| 1 ст. |
|
|
| 2019 | |||
Вчитель біології |
| Вища, 2016 | Біологія |
| 8 | 4 | 2018 | ||||||||||
3 | Мавдрик Олег Дмитрович | 23.02. 1968 | ч | КДПІ,1992 Математика і фізика | осн. | 28 | Заступник директ.НВР |
|
| 0,5 ст. |
|
|
| 2017 | |||
Вчитель математики і фізики | Вч-мет, 2017 | Вища, 2017 | Математика |
| 12 | 6 | 2017 | ||||||||||
4 | Демченко Тетяна Іванівна | 13.06. 1963 | ж | ДДУ,1992 українська мова та література | осн. | 28 | Вчитель української мови та літератури |
| Перша, 2019 | Українська мова та література |
| 5,5 | 12 | 2018 | |||
Основи здоров’я |
| 2 |
|
| |||||||||||||
5 | Радченко Євгенія Юріївна | 20.10. 1989 | ж | КДПУ,2014 українська мова та література | осн. | 11 | Вчитель української мови та літератури |
| Друга, 2016 | Українська мова та література |
| 18 |
| 2016 | |||
Основи здоров’я
|
| 3 |
|
| |||||||||||||
|
|
| |||||||||||||||
6
| Марусич Людмила Іванівна | 16.02. 1970 | ж | КДПІ,1994 російська мова та література | осн. | 28 | Вчитель російської мови та зарубіжної літератури |
| Вища, 2017 | Російська мова |
| 10 |
| 2016 | |||
Зарубіжна література |
| 10 | 2 | ||||||||||||||
7 | Сметанюк Юлія Василівна | 15.07. 1989 | ж | КДПУ,2011 англійська мова | осн. | 9 | Вчитель англійської мови |
| Перша, 2020 | Англійська мова | 10 | 11 | 4 | 2020 | |||
8 | Шиманчик Яна Миколаївна | 29.12. 1990 | ж | КДПУ, 2014 історія та право | осн. | 6 | Вчитель історії та правознавства |
| Друга, 2018 | Громадян. освіта |
|
| 2 | 2017 | |||
Історія Укр. |
| 5 | 3 | ||||||||||||||
Історія вс. |
| 5 | 2 | ||||||||||||||
Правознав. |
| 1 | 6 | ||||||||||||||
9 | Мавдрик Наталія Олегівна | 02.03. 1991 | ж | КДПУ, 2012 початкові класи | осн. | 13 | Вчитель початкових класів |
| Перша, 2017 | Початкові класи | 20 |
|
| 2017 | |||
10 | Пархоменко Оксана Володимир. | 10.08. 1971 | ж | КДПУ, 2002 початкові класи | осн. | 26 | Вчитель початкових класів |
| Перша, 2020 | Початкові класи | 21 |
|
| 2018 | |||
11 | Потужня Любов Олексіївна | 17.09. 1967 | ж | КДПІ, 1988 початкові класи | осн. | 30
| Вчитель початкових класів |
| Перша, 2018 | Початкові класи | 20 |
|
| 2017 | |||
12 | Коваленко Алла Миколаївна | 29.10. 1971 | ж | КДПУ, 2002 початкові класи | осн. | 29 | Вчитель початкових класів |
| Вища, 2018 | Початкові класи | 20 |
|
| 2016 | |||
13 | Моренко Олег Євгенович | 27.08. 1968 | ч | Дніпропетров. культосвітнє училище,1987 | осн. | 28 | Вчитель музики |
| Відповід. займаній посаді, 2016 | Музика
| 4 | 5 |
| 2015 | |||
Захист України |
|
| 3 | 2019 | |||||||||||||
14 | Назаренко Максим Вікторович | 26.12. 1984 | ч | КДПУ,2008 географія та економіка | осн. | 11 | Вчитель географії та економіки |
| Перша , 2020 | Географія
|
| 7,5 | 2,5 | 2020 | |||
Фізична культура |
| 9 | 6 | 2017 | |||||||||||||
15 | СереденкоОксана Віталіївна | 09.064 1993 | ж | ДВНЗ «КДПУ» | осн. | 3 | Вчитель трудового навчання |
|
| Інформатика | 3 | 3 |
|
| |||
Труд.навчан. |
| 6 |
|
| |||||||||||||
Образ.мист. |
| 3 |
|
| |||||||||||||
Фіз.культура |
| 6 |
|
| |||||||||||||
16 | Щурова Євгенія Сергіївна | 23. 06. 1989 | ж | Бердянський ДПУ, 2012 |
осн. | 7 | Педагог-організатор |
| Друга, 2020 | 1 ст. |
|
|
|
| |||
Психолог |
|
| 0,25 ст. |
|
|
|
| ||||||||||
17 | Мавдрик Олександр Дмитрович | 26. 04. 1973 | ч | КДПІ,1995 Математика і фізика | осн. | 25 | Вчитель фізики | Вч-мет, 2020 | Вища, 2020 | фізика |
| 3 | 7 | 2016 | |||
18 | Ярошенко Марія Іванівна | 01.10. 1947 | ж | КДПІ, біологія та хімія | сумісник | 53 | Вчитель хімії | Ст. вчит. 2020 | Вища, 2020 | хімія |
| 5,5 | 2,5 | 2015 | |||
природознавство |
| 2 |
|
| |||||||||||||
19 | Піддубний Сергій Вікторович | 06.03. 1985 | ч | ДДАУ, 2007, інженер-механік | сумісник | 5 | Вчитель інформатики |
| Спец. 2018 | інформатика |
| 4 | 3 | 2015 | |||
|
Основні працівники – 17
Сумісники – 2 Педагогічні звання – Вчитель-методист - 3
Без педосвіти – 0 Державні нагороди: «Василь Сухомлинський» – 0
Працюючі пенсіонери – 2 «Відмінник освіти України» – 1
Молоді спеціалісти – 1 Почесна грамота МОН – 0
Вчителі, які навчаються заочно – 0 Грамота МОН – 0
Викладають 3 і більше предмети – 4Подяка МОН – 0
Директор _____________________ В.І.Донець
Голова ПК ____________________ А.М.Коваленко